LECO N-TYPETehnologie celulară
Tehnologia celulelor semi-tăiate SMBB
Celulă bifacialăTehnologii Module
Performanță excelentă anti-PID la nivel scăzut de LID
Mai puține efecte de umbrire a punctelor fierbinți
Putere de ieșire mai mare BOS și LCOE mai mici
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 SSM
● Standardul de calitate IEC61215/IEC61730
● Teste IEC61701/IEC62716 pentru sare/ceață/amoniac
| Celule solare | Mono de tip N |
| Număr de celule | 132 (6x20) |
| Dimensiuni | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Greutate | 33,8 kg |
| Sticlă față/spate | Sticlă semi-securizată cu strat de 2,0 mm |
| Cadru | Aliaj de aluminiu anodizat (ranforsat pentru sarcini mari opțional) |
| Cutie de joncțiune | Protecție IP68 (3 diode bypass) |
| Cabluri de ieșire | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Lungimea poate fi personalizată | |
| Conectori | Compatibil cu Mc4 |
| Test de sarcină mecanică | Față 5400Pa / Spate 2400Pa |
| CLASA DE PUTERE | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Putere maximă (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Tensiune în circuit deschis (Voc) | 48,75 V | 45,70 V | 48,94 V | 45,91 V | 49,13 V | 46,12 V | 49,32 V | 46,33 V | 49,50 V | 46,54 V |
| Curent de scurtcircuit (Isc) | 15,74A | 12,59A | 15,80A | 12,64A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74A | 15,98A | 12,78A |
| Tensiune la putere maximă (Vmpp) | 40,82 V | 38,29 V | 40,99 V | 38,47 V | 41,16 V | 38,65 V | 41,33 V | 38,83 V | 41,50 V | 39,01 V |
| Putere maximă curentă (Impp) | 14,82A | 11,86A | 14,88A | 11,90A | 14,94A | 11,95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| EFICIENȚA MODULULUI (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: Iradianță 1000W/m², temperatura celulei 25°C, AM1.5G NMOT: Iradianță 800W/m², temperatură ambiantă 20°C, viteză a vântului 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Câștig spate | Parametru | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Putere maximă (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| STC pentru eficiența modulului (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Putere maximă (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| STC pentru eficiența modulului (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Putere maximă (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| STC pentru eficiența modulului (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Container | 40'HQ |
| Bucăți pe palet | 34 |
| Paleți per container | 20 |
| Bucăți per recipient | 680 |
| Temperatura modulului de operare | -40℃ până la +85℃ |
| Tensiune maximă a sistemului | 1500 CC (IEC) |
| Valoare maximă a siguranței în serie | 30A |
| Toleranță de putere | 0/+5W |
| Temperatura nominală de funcționare (NMOT) | 45±2℃ |
| Coeficientul de temperatură al Pmax | -0,29%/℃ |
| Coeficientul de temperatură al COV | -0,25%/℃ |
| Coeficientul de temperatură Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Clădirea 36, Hongqiao Xinyuan, districtul Chongchuan, orașul Nantong, China
www.alifesolar.com