| PROIECT ELECTRIC | PARAMETRI | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Putere maximă | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Tensiune optimă de funcționare | Vmp(V) | 42,63 | 43,18 | 43,68 | 44,19 |
| Curent optim de funcționare | Imp(A) | 12,91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Tensiune în circuit deschis | Voc(V) | 52,32 | 52,58 | 52,77 | 53,03 |
| Curent de scurtcircuit | Isc(A) | 13,65 | 13,69 | 13,78 | 13,86 |
| Intervalul de temperatură de funcționare al modulului | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Tensiune maximă a sistemului | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Curent maxim al siguranței | A | 25 | |||
| Interval de toleranță la putere | % | 0~+3% | |||
| *STC (Circumstanțe standard de testare): Iradiere frontală 1000W/m², Temperatura celulei 25℃, Spectru AM1.5. | |||||
| Temperatura nominală de funcționare a celulei | VOC | ℃ | 44℃±2℃ |
| Coeficientul de temperatură maximă a puterii | Pmax | %/℃ | -0,26 |
| Coeficientul de temperatură al tensiunii în circuit deschis | Vocațional | %/℃ | -0,24 |
| Coeficientul de temperatură al curentului de scurtcircuit | ISC | %/℃ | 0,04 |
| Nivel de siguranță | Clasa a II-a |
| Garanția produsului | 12 ani de experiență în materiale și tehnologie de produs |
| Garanție de alimentare | Putere liniară de ieșire de 25 de ani |
| Atenuarea în primul an este de 2%. Începând cu anul următor, scăderea anuală este mai mică de 0,5%. Puterea modulului este de cel puțin 80% în al 25-lea an. | |
| Tipul de celulă | Celulă TOPCon 182×91mm |
| Aranjamentul celulelor | 144 bucăți (12×12) |
| Dimensiunea modulului | 2260x1219x2,7 mm |
| Greutatea modulului | 7,44 kg |
| Cutie de joncțiune | Grad de protecție a carcasei IP68 |
| Cablu de ieșire | 4 mm², lungime netă a cablului de 500 mm. Lungimea cablului poate fi personalizată |
| Tipul conectorului | Compatibilitate MC4 |
| Cadru | N / A |
| Sarcină statică frontală (presiunea zăpezii) | 5400Pa |
| Sarcină statică spate (presiunea vântului) | 2400Pa |
| Transport | Camion platformă 13 milioane | Camion platformă 17,5 m | Container 20°C | Container 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Dimensiune | 13 milioane | 17,5 m | 20°C | 40°C |
| Palet | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Bucată/Palet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Total bucăți | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Dimensiunea ambalajului (palet) | 2320 * 1110 * 1400 mm | |||
| Putere maximă (W) | Eficiența conversiei | Greutate | Garanția produsului | Garanție de alimentare | Dimensiuni module | Aranjamentul celular |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 ani | 25 de ani | 2260x1219x2,7 mm | 144 bucăți (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 ani | 25 de ani | 2260x1110x2,7 mm | 132 bucăți (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 ani | 25 de ani | 2260x1020x2,7 mm | 120 bucăți (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 ani | 25 de ani | 2260x918x2,7 mm | 108 bucăți (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 ani | 25 de ani | 2260x825x2,7 mm | 96 bucăți (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 ani | 25 de ani | 2260x735x2,7 mm | 84 bucăți (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 ani | 25 de ani | 2260x644x2,7 mm | 72 bucăți (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 ani | 25 de ani | 1545x425x2,7 mm | 72 bucăți (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 ani | 25 de ani | 1150x927x2,7 mm | 54 bucăți (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 ani | 25 de ani | 1750x1150x2,7 mm | 80 bucăți (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Clădirea 36, Hongqiao Xinyuan, districtul Chongchuan, orașul Nantong, China
www.alifesolar.com