LECO N-TYPETehnologie celulară
Tehnologia celulelor semi-tăiate SMBB
Celulă bifacialăTehnologii Module
Performanță excelentă anti-PID la nivel scăzut de LID
Mai puține efecte de umbrire a punctelor fierbinți
Putere de ieșire mai mare BOS și LCOE mai mici
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 SSM
● Standardul de calitate IEC61215/IEC61730
● Teste IEC61701/IEC62716 pentru sare/ceață/amoniac
| Celule solare | Mono de tip N |
| Număr de celule | 156 (6x26) |
| Dimensiuni | 2465 x 1134 x 33 mm |
| Greutate | 34,8 kg |
| Sticlă față/spate | Sticlă semi-securizată cu strat de 2,0 mm |
| Cadru | Aliaj de aluminiu anodizat (ranforsat pentru sarcini mari opțional) |
| Cutie de joncțiune | Protecție IP68 (3 diode bypass) |
| Cabluri de ieșire | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Lungimea poate fi personalizată | |
| Conectori | Compatibil cu Mc4 |
| Test de sarcină mecanică | Față 5400Pa / Spate 2400Pa |
| CLASA DE PUTERE | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Putere maximă (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Tensiune în circuit deschis (Voc) | 55,64 V | 52,67 V | 55,75 V | 52,78 V | 55,87 V | 52,89 V | 55,98 V | 52,99 V | 56,09 V | 53,10 V |
| Curent de scurtcircuit (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14,25A | 11,50A | 14.32A | 11,56 A | 14.39A | 11,62A | 14.46A | 11,68A |
| Tensiune la putere maximă (Vmpp) | 46,03 V | 42,73 V | 46,16 V | 42,86 V | 46,29 V | 42,99 V | 46,42 V | 43,11 V | 46,55 V | 43,24 V |
| Putere maximă curentă (Impp) | 13.47A | 10,93A | 13,54A | 10,99A | 13.61A | 11.05A | 13,68A | 11.11A | 13,75A | 11.17A |
| EFICIENȚA MODULULUI (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22,90% | |||||
| STC: Iradianță 1000W/m², temperatura celulei 25°C, AM1.5G NMOT: Iradianță 800W/m², temperatură ambiantă 20°C, viteză a vântului 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Câștig spate | Parametru | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Putere maximă (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| STC pentru eficiența modulului (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24,04% | |
| 15% | Putere maximă (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| STC pentru eficiența modulului (%) | 25,51% | 25,71% | 25,92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Putere maximă (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| STC pentru eficiența modulului (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28,40% | 28,62% |
| Container | 40'HQ |
| Bucăți pe palet | 34 |
| Paleți per container | 16 |
| Bucăți per recipient | 544 |
| Temperatura modulului de operare | -40℃ până la +85℃ |
| Tensiune maximă a sistemului | 1500 CC (IEC) |
| Valoare maximă a siguranței în serie | 30A |
| Toleranță de putere | 0/+5W |
| Temperatura nominală de funcționare (NMOT) | 45±2℃ |
| Coeficientul de temperatură al Pmax | -0,29%/℃ |
| Coeficientul de temperatură al COV | -0,25%/℃ |
| Coeficientul de temperatură Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Clădirea 36, Hongqiao Xinyuan, districtul Chongchuan, orașul Nantong, China
www.alifesolar.com