LECO N-TYPETehnologie celulară
Tehnologia celulelor semi-tăiate SMBB
Celulă bifacialăTehnologii Module
Performanță excelentă anti-PID la nivel scăzut de LID
Mai puține efecte de umbrire a punctelor fierbinți
Putere de ieșire mai mare BOS și LCOE mai mici
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 SSM
● Standardul de calitate IEC61215/IEC61730
● Teste IEC61701/IEC62716 pentru sare/ceață/amoniac
| Celule solare | Mono de tip N |
| Număr de celule | 132 (6x22) |
| Dimensiuni | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Greutate | 38,5 kg |
| Sticlă față/spate | Sticlă semi-securizată cu strat de 2,0 mm |
| Cadru | Aliaj de aluminiu anodizat (ranforsat pentru sarcini mari opțional) |
| Cutie de joncțiune | Protecție IP68 (3 diode bypass) |
| Cabluri de ieșire | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Lungimea poate fi personalizată | |
| Conectori | Compatibil cu Mc4 |
| Test de sarcină mecanică | Față 5400Pa / Spate 2400Pa |
| CLASA DE PUTERE | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Putere maximă (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Tensiune în circuit deschis (Voc) | 47,95 V | 45,52 V | 48,15 V | 45,73 V | 48,34 V | 45,93 V | 48,54 V | 46,13 V | 48,73 V | 46,33 V |
| Curent de scurtcircuit (Isc) | 18.29A | 14,63A | 18.34A | 14,67A | 18.39A | 14,71A | 18.44A | 14,75A | 18.49A | 14,79A |
| Tensiune la putere maximă (Vmpp) | 39,84 V | 37,82 V | 40,03 V | 38,02 V | 40,23 V | 38,22 V | 40,42 V | 38,42 V | 40,62 V | 38,62 V |
| Putere maximă curentă (Impp) | 17.32A | 13,86A | 17.36A | 13,89A | 17.40A | 13,92A | 17.44A | 13,95A | 17.48A | 13,98A |
| EFICIENȚA MODULULUI (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Iradianță 1000W/m², temperatura celulei 25°C, AM1.5G NMOT: Iradianță 800W/m², temperatură ambiantă 20°C, viteză a vântului 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Câștig spate | Parametru | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Putere maximă (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| STC pentru eficiența modulului (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Putere maximă (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| STC pentru eficiența modulului (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Putere maximă (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| STC pentru eficiența modulului (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Container | 40'HQ |
| Bucăți pe palet | 32 |
| Paleți per container | 18 |
| Bucăți per recipient | 576 |
| Temperatura modulului de operare | -40℃ până la +85℃ |
| Tensiune maximă a sistemului | 1500 CC (IEC) |
| Valoare maximă a siguranței în serie | 35A |
| Toleranță de putere | 0/+5W |
| Temperatura nominală de funcționare (NMOT) | 45±2℃ |
| Coeficientul de temperatură al Pmax | -0,30%/℃ |
| Coeficientul de temperatură al COV | -0,24%/℃ |
| Coeficientul de temperatură Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Clădirea 36, Hongqiao Xinyuan, districtul Chongchuan, orașul Nantong, China
www.alifesolar.com